Değerli Arkadaşlar

Videolarınızı yandaki wetransfer.com paneli ile gitarteknikleri.com@gmail.com adresinden ulaştırabilirsiniz.

Göndereceğiniz videoların yayınlanmasını istiyorsanız lütfen aşağıdaki kurallara dikkat ediniz.

1-) Video ölçüsü minimum 640x480 ölçülerinde olmalıdır.
2-) Video performansınızda kullanacağınız parça orjinal parça üzerine playback olmamalıdır. Mutlaka midi alt yapı bile olsa bir alt yapı üzerine performans yapılmalıdır.
3-) Video kaydının sesi kamera-cep telefonu gibi cihazların kendi mikrofonları ile kaydedilmiş olmamalıdır. Mutlaka ses kartı ile kaydedilmiş minimum mp3 formatında olmalıdır.
4-) Arka fon sabit tek renk olmalıdır. Bu imkanınız yoksa en azından kayıt ortamınızı (stüdyo veya home stüdyo) arka fon yapabilirsiniz.Yatak,perde vs gibi dikkat dağıtan görüntüler olmamalıdır.
5-) Daha net ve canlı bir görüntü için mutlaka ekstra bir ışık kullanınız. Ör: Halojen bir lamba olabilir.
6-) Görüntü ile sesi ekstra bir video montaj programında yapacaksanız senkron sorununa dikkat ediniz. Eğer profesyonel yardım isterseniz videonuzu ve kaydettiğiniz sesinizi tek bir dosya içinde bize ulaştırınız biz gerekli şekilde montajını yaparız.

Bu kurallar belirli bir standart oluşturmak adına konulmuştur. Göndereceğiniz performans videolarınızda yukarıdaki kuralların herhangi biri eksik olursa dahi maalesef yayına alamayacağım.

Bu kurallar 01.12.2013 tarihi itibari ile geçerlidir. Öncesinde yayınlanan performans videolarında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Saygılarımla
Emrah Almış